Torrenty.org
forum serwisu torrenty.org

Gry - Dyskusja - Zapomniałem nazwy gry

szuwarka - 2007-08-10, 04:11
Temat postu: Zapomniałem nazwy gry
Kilka lat temu grałam w super grę i nie mogę sobie przypomnieć jej nazwy. Gra rozpoczynała się od demka, w którym kolesiowi wybucha dom i rozrzuca mu całą rodzinkę po Stanach Zjednoczonych. Wyrusza na swoim motorze, żeby ją odszukać. Jeździ po Stanach i w każdym z głównych miast wykonuje jakieś zadanie. Przeszukałam już kilkanaście stron ze starymi grami, ale nie mogę trafić na żaden, najmniejszy nawet ślad.

///
temat przyklejam
dla innych poszukujacych
pieprzu
///

//Wywaliłem te duże litery z tematu.
Zarov.

pieprzu - 2007-08-19, 11:31

ktos pamieta o tym temacie ??
WielkiWarchlak - 2007-09-11, 18:06

szuwarka jeśli się nie mylę to ta gra to full throttle
Kamil2662 - 2007-09-13, 14:21
Temat postu: Pinball ale nie pamiętam nazwy.
Poszukuje gry pinball. Grałem w too dawno i to bardzo dawno temu. NIe był to zwykł poinbal. Miałem demo tej gry. Planszą była wyspa z wulkanem. P{iłeczke można było zamienić na ognistą,wodną i jakoąś jeszcze. W nazwie chyba miała "adventrure" ale nei jestem pewny. Potrzebuje tej nazwy gdyż poszukuję tej gry.
olp1 - 2007-09-13, 16:22

no to może Adventure Pinball ?

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=844

fredszakal - 2007-10-14, 17:55

MAM TAKIE SAMO ZDANIE MYśLE ZE TO full throttle :D

/nie krzycz capslockiem
/Wu

verner - 2007-10-23, 01:08

raczej napewno chodzi o Full Throttle
Donnie_Brasco - 2007-10-25, 13:38
Temat postu: gra
witam proasze o pomoc, kiedy na stare pecety byla gra cos a stylu wormsow, jeden czolg był po jednej strone monitora drugi po drugiej i sie strzelały, a plansza sie rozwalala jak w wormsach, znacie gry tego typu
wojtek19395 - 2007-10-25, 14:41

Jedyne co mi się z tym kojarzy to Pocket Tanks
Jeśli chcesz to pobieraj stąd: http://torrenty.org/torrent/96912

Lestatt - 2007-12-06, 16:19

Dostałem natchnienia na gry z NESa i przypomniała mi się jedna taka z dzieciństwa, ale nie znam tytułu.

Mianowicie biegało się po jakimś piekle, czy cuś kolesiem ubranym na biało i walczyło się jego długimi, czerwonymi włosami (:P)

Czy ktoś kojarzy taką grę? Świta mi tytuł "Hell... cośtam", ale mogę się mylić. Będę wdzięczny za podanie tytułu.

MisiuMyszka - 2007-12-08, 19:26

Pamiętam że miałem kiedyś szachy gdzie w rozgrywce figury ruszały sie normalnie byli to król królowa i inni rycerze w zbrojach, podczas bicia walczyli ze sobą gram była w 3D.
vieshieck - 2008-01-17, 18:50

Grałem kiedyś w grę polegającą na porównywaniu 2 zdjęć (5 różnic itd...). W tej jednak obiektami poszukiwań były ładne i skąpo odziane panie :)

Kojarzycie to może?

Bartosz321 - 2008-01-18, 20:15

WITAM !:p poszukuje gierki o nie pamientam jakim tytule! w grze sterowaliśmy planszą (przechylaliśmy (chyba tak to się pisze) plansze na boki) tak aby kuleczkę doprowadzić do końca ;p w grze była opcja zmiany wyglądu kulki można bylo grać kulką od golfa koszykówki była jeszcze tak z kolcami ..... itp ::: D jeżeli ktoś może podać jakieś namiary na tę grę to będe wdzięczny ;... :P

pozdro

Constantine87 - 2008-02-10, 15:59
Temat postu: Szukam gry, ale nie znam jej nazwy...
Napewno fani konsol znaja gre ZOE. czyli Zone Of The Enders, dynamiczna gre akcji o mechach z masa efektow specjalnch ze az sie przelewa, poprostu choruje na ta gre, ale ostatnio zapragnalem siegnac po jej odpowiednik z PSX!!! niestety nie bardzo pamietam jak sie ta gra nazywala, powiem tyle ze bardzo przypominala ZOE ale to nie bolo to samo na pewno. No i gra nie toczyla sie na powierzchni planety ale w kosmosie. Jezeli ktokolwiek zna JAKIKOLWIEK tytol o mechach w tym stylu to prosze o podanie mi go... bylbym bardzo "dźwięczny" ^^.
Napewno gra nie byla zwiazana z zadnym anime, to pewne.

Aha... i nie jest to Armored Core, jak to jeden z zyczliwych uzytkownikow mi zasugerowal :)

vieshieck - 2008-02-26, 16:09

To może mi pomożecie w odnalezieniu pewnej gry. Polegała ona na tym, że na planszy mieliśmy rozstawione kartonowe (chyba) pudła. Należało mając baaardzo limitowaną ilość odbijających się kulek wystrzelić je z posiadanej broni tak, aby te kartony zostały przez naszą kulkę choćby dotknięte. Z tego co kojarzę była to gra freeware, dodana ze 3-4 lata temu, do jakiegoś KS. Plansz było chyba 50, ale nie dam głowy :)

Z góry wielkie dzięki.

Lestatt - 2008-02-26, 17:09

Constantine87, ta gra to Omega Boost :] Świetna musze przyznać :)
RAX - 2008-02-28, 22:40

szukam pewnej gry gdzie wybieralo sie postac i ona tworzyla na mapie multum potworkow i wysylalo sie je do walki z perspektywy drugiej osoby gra jest dosc stara zna ktos nazwe?
Clare_SilverEyes - 2008-03-08, 23:53
Temat postu: Byla kiedys gra....
Pamietam na psxa byla gra cos typu tekken ale w demie byl do wyboru jakis mag co latal i mial chyba pole silowe a drugi taki warriro co mial spluwe i miecz wie moze ktos oco mi biega??to nie final fantasy
R3DeR - 2008-04-08, 15:41

Poszukuje gry w ktorej chodzilo sie robotem mozna bylo rozwalac samochody,bilo sie takich ludzikow i chyba czolgi gra zostala wydana chyba kolo roku 2000 (ps.gralem w demo ktore bylo podajze na ktoryms numerze CdAction) swita mi cos slowo zero ale moge sie mylic :P :mg: :help:
olp1 - 2008-04-08, 15:42

Slave Zero ?

http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=235

R3DeR - 2008-04-08, 23:34

dokladnie o to mi chodzilo :) dzieki wielkie
vieshieck - 2008-04-18, 22:21

Od dość dawna szukam gry flash, która wyglądała mniej-więcej tak:
Gra wyświetlała ileśtam obrazków, które były pierwszymi w google-images dla jakiegoś słowa. Naszym zadaniem było odgadnąć - co wpisane w wyszukiwarkę.

Pomóżcie mi ją odszukać ;) z góry dzięki za pomoc.

R3DeR - 2008-04-21, 22:29

a ja szukam gry na kompa w ktorej mialo sie bodajze jakies maszyny i trzeba bylo doprowadzic jakos kulke w jakies miejsce...wiem ze byl tam dynamit,i wiatrak i inne rzeczy,gra zostala wydana kolo 2000 roku (wiem ze malo pamietam ale moze cos wam sie nasunie na mysl) pozdro
-ri- - 2008-04-21, 22:46

R3DeR, Crazy Machines ? -> http://gry.wp.pl/filtr;1,...hines;core.html
http://www.gamespot.com/p...nes2/index.html

R3DeR - 2008-04-22, 21:59

nie ale to bylo bardzo podobne :) ale juz nie musicie szukac zagram w to co podeslal ri bo nigdy w to nie gralem :) dzieki za pomoc
olp1 - 2008-04-22, 22:01

R3DeR napisał/a:
nie ale to bylo bardzo podobne :) ale juz nie musicie szukac zagram w to co podeslal ri bo nigdy w to nie gralem :) dzieki za pomoc

mimo wszystko powiem:

chodzi może o serie: The Incredible Machine

:?:

R3DeR - 2008-04-22, 22:16

tak:) wlasnie szukalem uzywajac slowa machine i znalazlem :) dokladnie to :) dziekuje bardzo jestescie swietni :) :) :P
modry - 2008-06-08, 18:07

Ciekawe, czy ktoś wie, co to za gra: Jest to raczej minigra z bardzo kiepską jakością obrazu. Chodzi się ufoludkiem po restauracji (jest to gra 2D) i zbiera jedzenie, które wyrzuca kucharz. Jeżeli się nie będzie jadło, a pasek żołądka spadnie, to koniec gry. Na domiar złego co jakiś czas wchodzi do knajpy policjant, który gania ufoludka. Co jakiś czas pojawia się kolejny policjant. Można się przed nimi bronić: beknąć, ale wtedy spada poziom najedzenia.
Zna ktoś taką grę?

Damian_NS - 2008-06-20, 22:14

poszukuje starej gry byla to chyba strategia w ktorej byl jeden lub pare ludzikow chyba i zbieralo sie grzybki mozna bylo budowac domki,ogradzac go plotkiem taka kolorowa ,jest to bardzo stara gra i juz nie pamietam co tam jeszcze bylo byla to gra na PC
RAX - 2008-06-21, 11:26

Poszukiwana gra kamera typu soldat na poczatku w demie jakis pojazd jojo podobne niszczy dom i pojawia sie ludzik co strzela na koncu kazdej mapy chyba byl boss troche malo gralem w to 6 lat temu :P
kuterka - 2008-06-21, 18:47

Witam

Jak juz pisalem w innym watku poszukuje gry ( nie wiem czy takowa istnieje na PC , kiedys dawno dawno temu gralem w taka na Comodorku :) ) , w ktorej steruje sie sygnaliacja swietlna w miescie, moze tez byc sygnalizacja dla innego typu pojazdow . Trick polega na tym zeby miasto nie stalo w korkach :) )

Pozdrawiam.

Melvin - 2008-06-25, 17:59

Z tego co pamięŧam, i na Amisi było coś podobnego. Prawdopodobnie chodzi o "Rush Hour". Jakieś remake'y podobno są na PC.
soundluk - 2008-06-25, 22:32

w gierke gralem jakies co najmniej 5 latek temu, byla to gra akcji, jakas taka nawalanka, grafika 2D [widok z boku], oto wszystko co o niej pamietam:
na początku wybierało sie postać albo czerwoną albo niebieska. Niebieski mógł strzelac z ręki a czerwony miał miecz w ręku. Na poczatku przechodziło sie chyba 2 albo 3 plansze rozwalało sie różne roboty latajace chodzace albo takie co nagle pojawiały sie ze ścian. Potem przechodziło sie dalej i miało sie do pokonania 6 przeciwników mozna było sobie wybrać ale żeby do kazdego dojśc trzeba było przejść 3 czy 2 rundy. Był np pająk do pokonania i do niego szło sie przez dżungle. Było jakis podmorski potworek to do niego jechało sie motorem a do innego jechało sie na pociagu. Wszędzie rozwalało sie jakieś maszyny i roboty. Jak sie pokonało tych przeciwników wszystkich to przechodziło sie dalej ale już nie pamietam dokładnie co tam było

czy ktos cos pamieta? czy ktos moze pomoc?

x27 - 2008-07-08, 12:55

Szukam gry, w której grało się gladiatorem i jeszcze jednym człowiekiem. Grało się na podobnej zasadzie co w Call of Juarez (raz gladiatorem, raz tym drugim człowiekiem; nim się skradało). Wiem, że gra wyszła chyba na PC i na PS2 (nie jestem pewien). Kiedyś widziałem jej gameplay na Hyperze w 2007 lub 2006 roku.

Pilnie proszę o podanie jej tytułu :)

Pozdrawiam,
x27

tom2212 - 2008-07-09, 10:29

Ta gra nie wyszła na PC tylko na PS2. Pamiętam że też to kiedyś oglądałem ale też nie pamiętam nazwy.
mateuszekxxx - 2008-07-25, 20:51

Ja nie pamietam gry wiem ze zaczynala sie na war taka gra na stary komputer ze sterujesz kolonia magow kolonia ludzi i ze tam sa dinozaury niektore jak psy wygladaja to stara gra ale jara prosze o pomoc
koszalek-opalek - 2008-07-25, 21:38

mateuszekxxx napisał/a:
Ja nie pamietam gry wiem ze zaczynala sie na war taka giera na stary komputer ze strujesz colonia magow colonia ludzi i ze tam sa dinozayry niektore jak psy wygladaja to stara gra ale jara prosze o pomoc

Słownik poprawnej polszczyzny
Słownik ortograficzny

Wielce pomocne będą... :x

gre5 - 2008-08-08, 14:51

Mam pytanie czy ktoś zna nazwę gry:
Ta gra polega na zrobieniu kraksy na ulicy szybszego ruchu pamiętam że rozpędzamy sie i jedziemy prosto na tą ulice i gdy już uderzymy w jakiś samochód to zaczyna się zwolnione tępo i zaczyna się KRAKSA prze zemnie ktoś wiecie co to za gra? :help:

kameleon99 - 2008-08-08, 14:59

burnout :?: :wink:
gre5 - 2008-08-08, 15:01

Ale to nie były wyścigi ;( tylko Kraksy
pamiętam jechało się prosto na ulicę
i było trochę inaczej niż w Burnout

moniarafal - 2008-08-13, 17:03
Temat postu: Szukam Gry
szukam gry ostatnio grałam na PS2 tylko nie pamiętam nazwy może ktoś mi pomoże Gra była podobna do tekkena tylko ze podczas gry postacie ludzkie zamieniały się w zwierzęta czy wie ktoś o jaką grę mi chodzi? Z góry Dzięki :)
kameleon99 - 2008-08-13, 17:12

Devil May Cry :)
moniarafal - 2008-08-13, 17:14

szukam gry ostatnio grałam na PS2 tylko nie pamiętam nazwy może ktoś mi pomoże Gra była podobna do tekkena tylko ze podczas gry postacie ludzkie zamieniały się w zwierzęta czy wie ktoś o jaką grę mi chodzi? Z góry Dzięki :)

[ Dodano: 2008-08-13, 17:15 ]
sry ze napisałem jescze raz ale nie mogle m znalesc stronki :d

[ Dodano: 2008-08-13, 17:17 ]
a ma ktoś jescze jakies pomysły?

[ Dodano: 2008-08-13, 17:25 ]
gre5 moze to był flatout

[ Dodano: 2008-08-13, 19:13 ]
?? ?

metal69 - 2008-08-14, 00:41

zapewne chodzi ci o Bloody Roar 3 lub 4 http://pl.youtube.com/watch?v=lvVU_Rkqz3A

http://torrenty.org/torrent/39995

III

IV

:twisted:

Damian_NS - 2008-08-20, 20:32

Szukam gry podobnej w walce do herosa (walka turowa) a na planszy poruszalo sie jak w gothicu gdzies 2006 rok w zwysz (chyba)
PAndrew - 2008-08-21, 07:04

Damian_NS, może chodzi Ci o Neverwinter Nights 2

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4818

Damian_NS - 2008-08-21, 23:04

Nie to nie to.Pamietam ze walczylo sie tam jak w heroes czyli mialo sie oddzialy i atakowalo sie turowo. Walka byla dokladnie taka sama jak w heroes do tego mozna bylo werbowac oddzialy lub jesli sie odpowiednio zagadalo to tez sie przylaczali. Po planszy sie chodzilo jak w gothicu.
nocturno - 2008-08-28, 11:56

Odpowiedź na post usera ziper1122 odnośnie "nie mocy" znalezienia gry "w której lataliśmy odłamkiem skały i budowaliśmy na niej uzbrojenia, tarcze itp., atakowaliśmy inne platformy". Nazwa szukanej przez Ciebie gry to Project Nomad(s) - grę posiadam, jeśli szukasz, mogę wstawić torrent 8)
PAndrew - 2008-08-31, 14:43

Damian_NS, tak sobie szukałem, szukałem i jedyną grą, która spełniała by te kryteria co podałeś była by gra pt: Ascension to the Throne: Wojna o Koronę
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2968

Damian_NS - 2008-08-31, 16:26

Tak jest. To jest to. Dzieki. :beer:
vieshieck - 2008-11-05, 13:20

Może skojarzycie co to mogło być... gierka mała i raczej starawa. Było to coś w rodzaju wyścigów, w których ścigają się takie duże kule. Wyścig odbywał się w czymś jakby rura. Przeciwników były 3 rodzaje - niebieski, zielony i czerwony. Jeden mógł rozsiewać bomby, pozostali - nie pamiętam. Ciężko mi powiedzieć coś więcej, ale i tak dzięki za pomoc :)

edit: znalazłem :D http://www.instalki.pl/gr.../Ball_Racer.php

dun3r - 2008-11-16, 16:08

hmm.. tytul gierki akurat znam ale nigdzie jej znalezc niemoge... HI OCTANE stara jak swiat smigalka futurystycznymi(jak na tamte czasy) pojazdami.. niewiem czemu ale jakos mi przypadla do gustu:P jakby ktos linka podal lub haslo ktore nalezy wpisac by znalezc ja w googlach bylbym wdzieczny (ja tego szczescia niemialem :| )
kadrowicz - 2008-11-17, 14:17

dun3r napisał/a:
hmm.. tytul gierki akurat znam ale nigdzie jej znalezc niemoge... HI OCTANE stara jak swiat smigalka futurystycznymi(jak na tamte czasy) pojazdami.. niewiem czemu ale jakos mi przypadla do gustu:P jakby ktos linka podal lub haslo ktore nalezy wpisac by znalezc ja w googlach bylbym wdzieczny (ja tego szczescia niemialem :| )

jeśli o to Ci chodzi

to wystarczy w google wklepać: HI OCTANE
i masz:
http://www.fajnegry.krakow.pl/h/hioct.htm
http://staregry.gery.pl/h...plikir-1047.htm
http://www.stare-gry.klaw.../Hi-Octane.html

Kupoludek - 2008-12-06, 13:30

Ja tez chcialbym sie doweidziec nazwy pewnej gry.Grałem ostatnio u kolegi na PSP w taka gierkw gdzie biega sie patyczakiem/ludzikiem i zbiera sie takie zolte kwadracikipotem do zielonego kolka a nastepnie do wyjscia.Gra ma kilkanascie epizodów a w kazdym z nich 6 lvl-i.
Wiem tez ze gra pochodzi z cos okolo 98 roku.Wie ktos co to moze byc?:D

Redsigam - 2008-12-23, 09:46

Zapomnialem nazwy gry, w ktora bardzo chetnie teraz zagralbym sobie. Latala sie w niej statkiem kosmicznym na planetach i w przestrzeni kosmicznej i zozwala inne statki i wierzyczki. Ulepszalo sie ochronke, bronie, szybkosc. To jest gra wydana wczesniej niz 2005 mysle ze 2003. Grafika jak na tamte gry(czasy) byla niczego sobie. Z tego co kojarze to na 2 cd byla ale moge sie mylic.
Z gory dziekuje za pomoc

papaj07 - 2008-12-23, 10:33

Freelancer? >> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=797
Redsigam - 2008-12-24, 06:09

Dzieki za pomoc, ale to nie o ta gre chodzilo. Przeszukalem caly internet i znalazlem :)
gra nosi tytul Starmageddon polecam serdecznie, bardzo wciagajaca gierka. Wyszla juz 2 czesc z czego sie bardzo ciesze.

tamten - 2008-12-26, 12:51

Poszukuje nazwy dość starej gry w której było trzeba zabić przeciwnika (po zabiciu on rozpadał się na kulki). Walczyło się gościem który był jakby bez kości było trzeba odpowiednio nacelowac np noga w głowę przeciwnika . Pole walki to prostakąt w którym nie bylo grawitacji. Proszę o pomoc.
=[-DM-]= - 2008-12-26, 22:36

Ragdoll kung fu
tamten - 2008-12-27, 12:01

Nie chodziło mi o tą grę. W tej grze która ja grałem to ludziki to były stickmany. Ale dzieki spróbuje pograć w to co mi podałeś
=[-DM-]= - 2008-12-27, 12:55

O sry xD pomilila mi sie nazwa pomimo tego ,ze wiedzialem ocb... ta ze stickmanami to ragdoll masters :D
tamten - 2008-12-27, 18:41

O właśnie o to mi chodziło wielkie dzięki :)
|KliN| - 2008-12-30, 15:55

kiedys, jakies 4-5 lat temu gralem pewna gre, pamietam ze sie mialo wlasnego bohatera, on mial drzewko umiejetnosci, gralo sie jakims zamkiem mial wlasnego bohatera, byl tryb zwykly i tryb kampani, kampania polegala na tym ze ma sie jednego bohatera, i nim podbija sie inne terytoria, ale nie samym bohaterem tylko bohater byl staly, miasto trzeba bylo budowac i rekrutowac kolesi, wiem ze jednostki mialy duzy wybor akcji, np patroluj wyznaczony teren, patroluj w celu znalezienia wroga, atakuj, patroul i wracaj jak hp ponizej iles tam, wiem ze bylo bardzo duzo ras, elfy, lesne elfy, nieumarli, orkowie, ludzie, mroczne elfy chyba tez, i chyba gra zaczynala sie na litere B, i mialo w nazwie war. ale tego pewny nie jestem.
z gory thx

edit:
przypomnialem sobie jeszcze ze tam byly rozne kapliczki z pytaniami np
byly zagdaki, jak sie poprawnie odpowie jest nagroda
i btw gra nie jest turowa!

x27 - 2009-01-01, 23:56

Mnie na myśl przychodzi tylko Warlords: Battlecry II lub jakaś inna część.

P.S. Znasz inny znak interpunkcyjny niż przecinek? ;)

|KliN| - 2009-01-02, 16:17

Cytat:
Mnie na myśl przychodzi tylko Warlords: Battlecry II lub jakaś inna część.

tak to chyba to, zobacze screeny i ci oodpowiem

edit: tak to ta gra!! wielkie dzieki

x27 napisał/a:
P.S. Znasz inny znak interpunkcyjny niż przecinek? ;)

oczywiscie ze znam, moge ci pare pokazac: ? . ! , :

k_asa - 2009-01-10, 18:39

Szukam takich gierek, kiedyś były na salonach gier, może są na jakiś emulator..

Widok z boku, chodziło się ninją z psem, można było rzucać gwiazdki, albo z bliska walić mieczem, czasem pies się na kogoś rzucił albo walnąć "czar" - takiego kombosa

Druga, to była plansza w tle z jakimś charakterystycznym widokiem, chodziło się ludzikiem, który strzelał w górę, i rozbijał kule, które po każdym strzale dzieliły się na dwie mniejsze, aż w końcu malutkie znikały, kule się odbijały od podłogi i trzeba było je omijać...

jakby się odnalazły było by super..

Juzbrig - 2009-01-11, 14:20

@k_asa
O to chodzi? http://www.rvgfanatic.com/209301/314101.html
http://www.mobygames.com/...u-3/screenshots
W to drugie grałem gdzieś ale daaawno temu jak jeszce PC nie miałem, nie przypomne sobie tytułu.

k_asa - 2009-01-14, 09:50

nie tam był ninja i pies chodził przy nodze, taki jakby huski
tupiotrek - 2009-01-19, 12:17

Szukam grę nie pamiętam tytułu, ale tylko tekst z niej "widzę ławice" czy ktoś zna tytuł tej gry strategia budowało się osady statki szukałem w googlach, ale nic nie znalazłem. ;/ Piszcie :prosze:
asparuch - 2009-01-19, 15:15

tupiotrek napisał/a:
Szukam grę nie pamiętam tytułu, ale tylko tekst z niej "widzę ławice" czy ktoś zna tytuł tej gry strategia budowało się osady statki szukałem w googlach, ale nic nie znalazłem. ;/ Piszcie :prosze:

nie jestem do końca pewien, ale może chodzi o to

tupiotrek - 2009-01-19, 19:09
Temat postu: heeh
Coś mi się zdaje że to strzał w dziesiątkę wielkie dzięki to chyba będzie to. :beer: Pozdrawiam :drunk:
k_asa - 2009-01-20, 13:05

Widzę, że tamtych gierek chyba nikt nie pamięta..
to może w tym mi pomożecie...

chodziło się takim kolesiem z jojo, można było bonusy rzucać, platformówka, ogólnie misja była taka, że jakiś naukowiec świr porywa nam dziewczynę... czy coś takiego

[ Added: 2009-01-26, 01:50 ]
gierka z ninja i psem to Shadow Dancer
z jojem to Spin Master
a z kulami to Pang (World)

udało mi sie znaleźć na MAME32, hmmm mam wrażenie że na salonie kilkanaście lat temu wyglądały znacznie lepiej...

sasiad23 - 2009-02-16, 22:32

witam wszystkich urzytkownikow forum jestem tu nowy i potrzebuje waszej pmocy mianowicie szukam jakies gry o 2 wojnie swiatowej byle by nie byla turowa i dalo sie budowac fabryki czolgi itp jezeli ktos zna tytul takiej gry to niech napisze bede bardzo wdzieczny z gory dzieki za checi 8) :help:
Gabber - 2009-02-18, 14:41

Siema, szukam nazwy gry w stylu NFS (tunowanie, wyscigi).
Z tego co pamietam w grze dalo sie bardzo wiele przerabiac, jakies wałki, sprezarki, tarcze, zaciski, itp. Ogolnie wszystko duzo bardziej zaawansowane niz w nfsach. Dalo sie wyjac i jezdzic bez wielu czesci (fotele, maski, drzwi, zderzaki, elementy zaweiszenia, silnika).Gra raczej starawa, ale juz w 3D. Jakies pomysly ??

Edit:
Ok, poszukalem i znalazlem. Ta gra to (chyba) street legal racing. Nie wiem czemu ale wydawalo mi sie ze to bylo starsze. Tak czy inaczej, mamy tu do czynienia z prawdziwym tuningiem, nie jak w nfs, do tego duzo modow w necie, wiec polecam :spoko:

rekin665 - 2009-02-21, 22:22

Poszukuje gry. Była to strategia i budowało się zamki i później np. jak masz wojowników to mogłeś ich przekupić by pracowali dla ciebie i odeszli od ich pana i żeby byli z tobą :mg:
Cyberman14 - 2009-02-22, 08:54

Lestatt, Chyba chodziło ci o Kabuki - Quantum Fighter, taki gość w białym stroju i czerwonych włosach... Bił się włosami :P
Kris_mk1 - 2009-02-24, 13:28
Temat postu: Gra z PSX - fighterska ;]
Otóż dość dawno już grając jeszcze wtedy na PSX - wtedy nowosc :wow:
młóciłem w gierkę , w ktorej lały się 4 postacie na arenie - wszyscy na wszystich - z postaci można było wybrać goryla, jakiegoś chirurga krwiopijce, wariata w kaftanie bezp. kobiete ubraną w kostium i pamiętam że nazywała się Violet ze względy na kolor ubrania, byla jeszcze babka w pasiaku i wiele innych postaci ale tylko te zapamietałem, po paru rundach walczyło się z bossami, kazda postać miala inne ciosy i inne KO :twisted:
- ktos może pamięta nazwe tejże gierki ? może od razu namiary na nią ktoś ma ? :mg:

Lestatt - 2009-02-24, 13:43

Cyberman14, tak, to to :P
Ja kiedyś zaopatrywałem się w gry na NESa u Ruskich na rynku, toteż na etykiecie było "Hell cośtam" :P

SZyBa123 - 2009-03-03, 15:20

siema, szukam jakiejś gry w której mógłbym polatać samolotem i sie postrzelać z kumplami przez multiplayer. :wink:
Pozdro

CeziPL - 2009-03-09, 13:55

witam poszukuje gry RTS-a kojarzę trochę nazwę a mianowicie chyba dominium czy coś w tym stylu dosyć starszawa gierka grafiką przypomina 7th Legion bądź starcrafta (chyba troszkę przesadziłem ;/ )
pomóżcie :help:

Goonie - 2009-04-14, 19:09

Szukam gry w której chodziło sie taką dziewczyną z misiem na plecach(plecak) i miała dwa uzi. Miała chyba warkocze?
aizo - 2009-04-15, 10:13

Goonie napisał/a:
Szukam gry w której chodziło sie taką dziewczyną z misiem na plecach(plecak) i miała dwa uzi. Miała chyba warkocze?

Spyro the Dragon

Goonie - 2009-04-15, 14:48

aizo napisał/a:
Goonie napisał/a:

Spyro the Dragon

To nie to :/

puci11 - 2009-05-17, 13:44

Goonie napisał/a:

Chodzi ci chyba o Tomb Raider. Tylko to mi przychodzi na myśl po twojej podpowiedzi.

Joasiamisia - 2009-05-17, 21:39

Goonie napisał/a:

Pamiętam to! :D
Było to w kaszance zone w cda :D Dostało chyba dwóje, ale tytułu nie pamiętam :P

vieshieck - 2009-05-24, 20:26

szukam gry flash podobnej do tego: http://www.flash-game.net...-challenge.html

Tam jednak rozgrywało się pełen sezon w lidze angielskiej, z możliwością spadku, awansu... całość była jakby karierą zawodnika, który zaczyna od podwórka, by dojść do Premiership :)

sharpy - 2009-06-14, 15:39

szukam nazwy gry w realiach Rome Total war...,
szegóły:
- podbite państwo nie gineło, w późniejszym czasie organizowało powstanie, i jak się udało odzyskać chociaż jedno miasto to państwo zostawało "wskrzeszone"

więcej szczegółów nie pamiętam

Goonie - 2009-06-15, 12:05

Joasiamisia napisał/a:
Goonie napisał/a:

Pamiętam to! :D
Było to w kaszance zone w cda :D Dostało chyba dwóje, ale tytułu nie pamiętam :P

Właśnie o tą gre mi chodzi. Ale potrzebny mi jej tytuł?

EDIT: Znalazłem. Nazywa sie D.I.R.T.Origin Of The Species

MisiuMyszka - 2009-07-02, 15:52

Pamiętam że jeszcze jak byłem mały miałem pod dos`a szachy, można powiedzieć że w 3D :P jedno co pamiętam i utkwiło mi w pamięci to to że gdy dochodziło do zbicia piony się ruszały i walczyły ze sobą (byli to normalni rycerze) niestety nie pamiętam nazwy a z chęcią bym sobie pograł w nie bo miały fajny klimat jak na szachy :lol:
Może ktoś zna ich nazwe :| :mg:

qdzisan - 2009-07-02, 18:42

MisiuMyszka napisał/a:
Pamiętam że jeszcze jak byłem mały miałem pod dos`a szachy, można powiedzieć że w 3D :P jedno co pamiętam i utkwiło mi w pamięci to to że gdy dochodziło do zbicia piony się ruszały i walczyły ze sobą (byli to normalni rycerze) niestety nie pamiętam nazwy a z chęcią bym sobie pograł w nie bo miały fajny klimat jak na szachy :lol:
Może ktoś zna ich nazwe :| :mg:

Battle Chess
To chyba to :)

MisiuMyszka - 2009-07-02, 19:02

Si senior dokładnie o to chodziło :) Dziękować :wink:
Isarico - 2009-07-04, 10:31

cześć, poszukuję gry z tzw. "pegazusa", była to dość ciekawa platformówka, głównym bohaterem/bohaterami(można było grać we 2 osoby) były kijankopodobne istoty. pamiętam, że w późniejszych planszach trzeba było skakać po znikających latających dywanach:p jakby ktoś znał nazwę to proszę napisać:)
Marcelinios - 2009-07-20, 11:07

Więc tak szukam gry strategicznej ktora wyszla gdzies tak w 2004-2005-2006 pamietam ze byly chyba dwie nacje albo wiecej pierwsza to U.S.A a druga to jakby alkaida czy cos takiego pamientam tez ze U.S.A moglo budowac lotnisko i tworzyc samoloty a alkaida takie gropy ludzi co strzelali i rzucali koktaile molotova i strzelali z AK-47 i jeszcze przejmowalo sie pompy co wydobywajo rope wtedy wiecej kasy ci przychodzilo ;)

PS: Sry za pisownie ale sie spiesze.
PS2: Prosze pomozcie mi !
PS3: Lubie pisac PS ^^

Kto mi da nazwe gry Piwko ;)

Isarico - 2009-07-21, 03:29

Cytat:
cześć, poszukuję gry z tzw. "pegazusa", była to dość ciekawa platformówka, głównym bohaterem/bohaterami(można było grać we 2 osoby) były kijankopodobne istoty. pamiętam, że w późniejszych planszach trzeba było skakać po znikających latających dywanach:p jakby ktoś znał nazwę to proszę napisać:)

oprócz tego poszukuję jeszcze 2 innych gier z NES-a:
1)scrollowany w prawo "shooter", do wyboru było 3 różnych bohaterów, pierwszy z nich był ubrany na czarno i strzelał z pistoletu, drugi był ubrany na zielono i też używał pistoletu(gorszego, ale mógł zbierać bonusy), trzeci bohater walczył kijem. przeciwnikami byli ninja czy inne tego typu stwory:d
2)gra zawierała w tytule "knight(s)" lub "crusader(s)", była również scrollowana w prawo, główny bohater wraz z postępami uczył się nowych umiejętności, czarów. co jakiś czas walczyło się z "bossem". gra była dość długa(kilka godzin:P)
za pomoc tysiąc piw:)

siczku - 2009-07-24, 10:38

marcelinios może któryś red alert 1 lub 2.
Ja szukam gierki co były na maszyny kiedyś, miałeś do wyboru 3 gości, można było grać z kumplem. Jeden był blondynem, 2 w czarnych włosach i czerwoną opaską (miał cios że kręcił na głowie i nogami wszystkich przewalał), 3 był napakowanym murzynem.
Chodziło sie w prawo i można było brać do walki różne rzeczy co były na planszy
np. gaśnice lub nóż. Żeby odzyskać życie zdaje sie że trzeba było podnieść kurczaka.
Z góry dzieks:)

qdzisan - 2009-07-24, 19:58

siczku napisał/a:
Ja szukam gierki co były na maszyny kiedyś, miałeś do wyboru 3 gości, można było grać z kumplem. Jeden był blondynem, 2 w czarnych włosach i czerwoną opaską (miał cios że kręcił na głowie i nogami wszystkich przewalał), 3 był napakowanym murzynem.
Chodziło sie w prawo i można było brać do walki różne rzeczy co były na planszy
np. gaśnice lub nóż. Żeby odzyskać życie zdaje sie że trzeba było podnieść kurczaka.

Sprawdz może o to ci chodzi albo to :)

siczku - 2009-07-25, 09:35

cholernie podobna, ale może to jest ta tylko mnie pamięć troche zawodzi:P
Może to jakaś następna wersja czy coś:)
Tak czy inaczej masz u mnie piwo, dzięki bo może to i to, ide ściągnąć:)

szametu - 2009-08-28, 08:13

gra podobna do gears of war i byla jakoby odpowiednikiem halo na pc. wypadlo ze lba a widzialem w cex'ie lecz sobie przypomniec nie moge ;)

za okazana pomoc podziekuja Ci

MartiusIII - 2009-08-28, 08:35

szametu napisał/a:
gra podobna do gears of war i byla jakoby odpowiednikiem halo na pc.

Sprecyzuj troszkę, w jakim sensie podobna - styl rozgrywki, fabuła , czasy futurystyczne , sterowanie ?

szametu - 2009-08-28, 09:00

wszystko to. tyle ze giera byla o ile sie noe byle fpp fps a nie jak to w gears tpp
MartiusIII - 2009-08-30, 16:22

Teraz ja szukam :D
Chodzi o grę 3D - survival na wyspie. Gra ma ładną bajkową grafikę (dużo zieleni), widok z perspektywy pierwszej osoby. Steruje się bohaterem - rozbitkiem ( ktoś jak Robinson Crusoe ) jak już wspomniałem widok fpp , a co się w grze robi : nic skomplikowanego - wędruje się tu i tam , zrywa liście, zbiera gałęzie, kamienie , wszystko co potencjalnie może sie przydać i można z tego wytworzyć narzędzia ( wszystkiego trzeba nazbierać odpowiednia ilość),np z liści i gałęzi można zrobić szałas, z kamieni groty do strzał, z liści można wyciskać słodką wodę potrzebna by ugasić pragnienie, z innych odpowiednie opatrunki na rany itd.Można ( a nawet trzeba - dla mięsa ) polować bo tu i ówdzie biegają zwierzęta, niektóry groźne- jak lwy - których trzeba sie wystrzegać, można polować na ptaki, łowić ryby itd . Taki RPG - Survival , grałem w to jakiś rok temu , gra nie jest stara , z tego co jeszcze pamiętam mało zajmuje miejsca na dysku :P . Jeśli ktoś kojarzy to proszę o podanie tytułu , z góry serdeczne dzięki :)

[ Dodano: 2009-08-30, 18:19 ]
Znalazłem - Stranded II
Przepraszam za kłopot :wink:

mk2 - 2009-10-16, 12:03

Witam. Szukam gry podobna klimatem do Queka, może nie tak mroczna. Zaczyna się w jakiejś bazie (lub statku) kosmicznej. Pojawia się holograficzny instruktor i zapoznaje mnie z bronią, a potem toczymy treningową walkę. Następnie chyba windą opuszczam te pomieszczenia , strzelam do obcych. Pamiętam też że w jakby "silosie" na dole znajduję jakiś stary,antyczny przedmiot i po zabraniu go dostaję sygnał że mogę wracać. Grałem niedawno ale i tak nie pamiętam co to było.
Endru - 2009-10-21, 17:14

Witajcie!
Od jakiegoś czasu nachodzi mnie we snach pewna gra...
Grałem kiedyś w demko tej gry na którymś bardzo starym cidiku od CD-Action.
Jest to symulator lotu... muchy, ale 3D oczywiście :)
W demku latało się po pokoju i zbierało okruszki papu :)
Trzeba było unikać gazety lub klapki właścicielów domku.
Coś mi się kojarzy, że gra ma "fly" w nazwie, ale moja poszukiwania na Google kierowały jedynie na symulator lotu samolotem.

Może ktoś kojarzy taki tytuł? Albo ma gdzieś demko na płytkach?
Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Chciałbym znowu jeszcze ujrzeć tą jedną z pierwszych gier, w które grałem po zamontowaniu swojego pierwszego napędu CD :D

mk2, a ta gra o której wspominasz to jakaś nowa jest czy starsza?

Funkmaster - 2009-10-21, 17:19

The Fly
Endru - 2009-10-21, 17:43

Funkmaster, ta gra nawet nie jest w 3D...
Ściągnąłem i zainstalowałem i mogę tylko powiedzieć, że ta gra jest beznadziejna ;/
Ale i tak dzięki za zainteresowanie :)

Gra, której szukam jest gdzieś tak z 1995-97 roku i wyglądała na naprawdę profesjonalnie zrobioną jak na tamte czasy.

mk2 - 2009-10-22, 17:06

Endru napisał/a:

a ta gra o której wspominasz to jakaś nowa jest czy starsza?

Nowsza raczej, tzn chyba od 2004 w górę (nowsza to za dużo powiedziane). Charakterystyczne jest to że na początku pojawia się ten gość (jest jakby wyświetlony w skali 1:1) i pokazuje mi te różne bronie, mam okazję strzelając przez jakby śluzę w jakieś stworki żeby zobaczyć jak działa. Jeszcze zdaje się że zanim dotarłem do tego "silosa" na którego dnie jest ten tajemniczy przedmiot musiałem utłuc jakiegoś większego potworka i tam chyba był fragment w wodzie (tak do pasa,bez nurkowania).

thenat17 - 2009-10-27, 12:14

szukam nazwy gry starej moze w okolicach 98 roku, cos jak nowe Jacked czyli jeździmy motorami a jesli przeciwnik do nas podjedzie to go walimy z buta, palka badz lancuchem.
nie znam wiecej szczegolow oprocz tego ze gra miala moze z 70 mb max .
jakis pomysł ?

Mi3el - 2009-11-10, 18:45

Cytat:
...jeździmy motorami a jesli przeciwnik do nas podjedzie to go walimy z buta, palka badz lancuchem.

Może chodzi o Road Rash Jailbreak.

vieshieck - 2009-11-11, 00:36

Poszukuję gry (można to nazwać grą?), która ponoć miała sprawdzać i rozwijać logiczne myślenie. Składała się z 4 części, w każdej z nich dostępne były 2-3 minigry. Ponadto codziennie istniała opcja wykonania testu. Poza tym była tam osobna opcja z prostszymi grami dla dzieci.

Z góry dzięki za wskazanie :)

P.S. na 99% ściągałem to kiedyś od nas.

karbonek1992 - 2009-11-26, 21:32

Sprawa wyglada tak :P kilka lat temu jak dostałem playstation 2 (2003 chyba :P ) była to gruba wersja w środku znajdowala sie taka płyta z demówkami itp była tam taka jedna gra kolorowa itp jezdziło sie takim małym ludkiem po wodzie na desce po takich jakby zjeżdżalniach i zbierało diamentu czy cos :P pamietacie może nazwę tej gry?? :D z gory dzięki za pomoc
adisek1201 - 2010-01-16, 11:06

Witam bardzo długo poszukuję pewnej gry ale bez rezultatów :/ . Chodzi mi o taką grę w której można latać helikopterami jeździć samochodami . Pamiętam że była taka mapa 2 wyspy na 1 ja na 2 przeciwnik i ja miałem do dyspozycji helikoptery czołgi oczywiście nie byłem tylko ja miałem taką swoją drużynę proszę o odpowiedz
matejj - 2010-01-21, 10:44

adisek1201 moze to jest battlefield?
adisek1201 - 2010-01-22, 13:57

Nie niestety nie to nie były pojazdy te nowej generacji że tak powiem ;d tylko współczesne cos podobnego do delta force xtreme ale to nie to :/
tamburyniarz - 2010-03-14, 00:33

Witam,
Poszukuję gry, dość stara, 2d, platformówka, chodziło się kolesiem z kilofem albo łopatą i kopało dziury, do której wpadały potworki, zbierało bonusy. W nazwie chyba był Bill ale głowy sobie uciąć nie dam.

Goonie - 2010-03-20, 13:16

Szukam gierki na Nes'a(Pegasus) w której widok był jak z Mission Impossible:

Chodziło się dwoma kolesiami. Można było grać we dwóch, z komputerem lub samemu. Grafika była, jak to powiedzieć, troche lepsza od Contry. Mi się kojarzy coś z serii Contra ale ona ma widok z boku. Pilnie szukam tej gierki. Prosze o pomoc.

johnyzlampy - 2010-03-28, 14:26

Contra Force miała niektóre mapki na których widok był z góry, podobnie jak na screenie. Super Contra zresztą też ale graficznie trochę inaczej to wyglądało :)
bachu112 - 2010-05-30, 08:34

dawno temu grałem w gre podobną do age of empires.w 1 misji budowało się statki które miały czerwone krzyze na żaglach, statki ''mówiły'' przy ruchu ''kanones preparados''{hiszpański}

{moze to szczegół ale statki do walki obracały sie bokami}
w 1 misji były pasczyste wyspy a w 2{to było demo, tera szukam pełnej} była jakaś królowa i pełno armat, potyczka rozgrywałą sie na bagnach.

może ktoś wie co to było :help: :wow:

z góry dzięki za pomoc

Adam_T2 - 2010-05-30, 09:45

bachu112 napisał/a:
moze to szczegół ale statki do walki obracały sie bokami
bachu112 napisał/a:
gre podobną do age of empires

To mogła być któraś gra z serii Empire Earth (skoro było coś po hiszpańsku to raczej 2 lub 3)
:arrow: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=61
:arrow: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=2036
:arrow: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5249

Albo Empire Total War
:arrow: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5655

bachu112 - 2010-05-30, 18:19

raczej nie ;/ ;/ . te gry są zbyt nowe. a jak już to dawajcie screeny z demka :wink: .

i jeszcze nad dokimi krążyły mewy

(że mówie podobna do age of empires to niehodziło mi o naze!!}

Kamil12357 - 2010-07-03, 18:08

Szukam nazwy gry...

Grałem w nią w 6 może 7 lat temu. Była to gra bardzo podobna do Unreal Tournament. Wybierało się postać z dostępnych chyba 4 : 1 koles taki gruby i łysy, 2 koleś w masce i chudy, 3 dziewczyna blond włosy. Wybierało się plansze i zaczęła się nawalanka. Każdy na każdego. Było dużo plansz. Grafika nie powalała na kolana, taka przeciętna. Proszę o pomoc w poszukiwaniach.

Melvin.FoX - 2010-07-20, 23:04

Tak jak w temacie.
Dodam ze jest to starszy tytul, ale ciezko podac mi rocznikowo. Sadze ze przed 2000. Ogolnie byla to trzecio-osobowa strzelanka, gdzie chodzilo sie postaciami z WIELKIMI glowami. Kamera byla lekko bardziej z gory (jak np. w starej grze Expendable), biegalo i strzelalo sie do innych "ludzikow" z wielkimi glowami. Byla to troche zabawna gierka i wiem, ze bylo duzo dziwnych postaci, m.in. kojarzy mi sie jakis np. jakis Alien. Moze ktos kiedys gral i pamieta tytul? :)

Czubas01 - 2010-07-26, 20:45

Witam.
Szukam pewna grę w która grałem w dzieciństwie ale nie pamiętam tytułu.
Ta gra wyszła miedzy 2000 - 2004.
Jej okładka jest ciemna (brązowo - czarna chyba).
Na początku kampanii miało się jednego lub kilku ludzi oni leżeli na ziemi (czołgali się).
Pamiętam że gdy najechało się na ogrodzenie siatkę to pojawiały się nożyce i można było wyciąć dziurę.
W jednej z misji trzeba było uwolnić gościa z klatki a w drugiej trzeba było wejść do łódki.
Widok był trzecioosobowy.
@\/ Współczesne raczej.

Melvin.FoX - 2010-07-26, 20:48

Okres II wojny swiatowej?
MartiusIII - 2010-07-27, 06:22

Jagged Alliance ( 2 albo 2,5 ) mnie przychodzi do głowy, zwłaszcza te nożyce :)
Czubas01 - 2010-07-27, 08:41

Niestety to nie.
Ta gra ma łapszą grafe niż Jagged Alliance 2.
Przypomina ta z Jagged Alliance 3.

Asatru - 2010-07-27, 09:47

Moze to: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2771
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4802
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1679
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8644

Czubas01 - 2010-07-27, 14:03

Żadna z tych chyba będzie ja trudna znaleźć bo to raczej taka niszowa produkcja była.
papaj07 - 2010-07-27, 16:44

Original War? >> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=621
Adam_T2 - 2010-07-27, 18:08

Czubas01 napisał/a:
gdy najechało się na ogrodzenie siatkę to pojawiały się nożyce i można było wyciąć dziurę.

takie coś to pamiętam z serii gier:

Commandos
:arrow: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7103

Qiuwerty - 2010-07-29, 14:11

Rocznik?niestety nie pamiętam myślę że 98-05
Pamiętam jak kiedyś grałem w grę w której:Baza była na statku chyba atlantis czy jakoś tak,walczyliśmy z obcymi, mieliśmy kilku podopiecznych którymi sterowaliśmy(oni mieli pojazdy), jak przegraliśmy to nasz statek toną.Gra działa się na wyspie.Pamiętam 2 pojazdy: poduszkowca i wyścigówkę(przerobioną).Jeden gościu mówił fuc* you.

503003537 - 2010-07-29, 17:49

Witam! Szukam gry o samolotach (nie symulator) z przyszłości. Było dużo statków, pierwszy był dość słaby. Pamiętam, że chyba 2 misja nosiła nazwę " Puszka pandory" i cały czas było słychać w tle " To nie są ćwiczenia". Była też bardzo fajna funkcja autopilota i samonaprowadzających się rakiet, które unieszkodliwić można było jedynie przez wlecenie do wąwozu. Widok był z pierwszej osoby. Na 100% przypomnę sobie, jak dacie screena
Adam_T2 - 2010-07-29, 17:51

503003537 napisał/a:
Szukam gry o samolotach (nie symulator) z przyszłości

może
Echelon
:arrow: http://torrenty.org/torrent/494641

MartiusIII - 2010-07-30, 04:06

503003537, sprawdź Crimson Skies :arrow: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=373
503003537 - 2010-08-04, 18:15

Adam trafił, to echelon, dzięki wielkie!!
thenat17 - 2010-09-11, 13:38

szukam gier samochodowcyh w ktorych mozna zlozyc silnik i inne komponenty.

np. takich gier jak Street Legal Reacing Redline

jakie sa inne gry z tego gatunku ?

machaj88 - 2011-01-15, 18:09

Już nie ważne. :>
kartofelekpl - 2011-03-22, 20:54

Witam, kiedyś u kuzyna grałem w dwie gry:

1. trzeba było jeździć autobusem przepisowo jeśli się jechało za szybko to goniła policja i ratowało nas jedynie jak się wjeżdżało do rowu (pamiętam że był widok z pierwszej osoby i było widać kierownice zero rąk lub nóg :lol: )

2. były to wyścigi samochodowe, w których był taki pomarańczowy samochód gra chyba była 3D(nie wiem dokładnie) jedynie co pamiętam to zablokowane auta(najeżdzało się na producenta marki) i trasy miały złotą kłódkę(podobną do tej ), niestety nie pamiętam tytułu

być może zna ktoś takie gry, więc proszę o pomoc :help:

machaj88 - 2011-03-22, 20:57

1. Virtual Bus? http://www.youtube.com/watch?v=fpK4F7mw3io

kartofelekpl napisał/a:
gra chyba była 3D(nie wiem dokładnie)

Jak była w 2d to chyba na Pegazusie grałeś :]

kartofelekpl - 2011-03-22, 21:00

machaj88 napisał/a:
1. Virtual Bus? http://www.youtube.com/watch?v=fpK4F7mw3io

kartofelekpl napisał/a:
gra chyba była 3D(nie wiem dokładnie)

Jak była w 2d to chyba na Pegazusie grałeś :]

Niestety to nie to, grałem u kuzyna na PC był to biały Autobus jeszcze mi się przypomniało

P.s A tą 2 grę , coś miała w nazwie Championship może to Colin McRae 2 ale raczej nie :(

MisiuMyszka - 2011-03-22, 21:13

http://www.youtube.com/wa...feature=related
kartofelekpl - 2011-03-23, 12:07

MisiuMyszka napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=eweM35TcfrA&feature=related

Intro mi się kojarzy, ale nie wiesz jak tam wyglądają zablokowane samochody?
P.s jak by ktoś miał linka do pełnej wersji to będę wdzięczny :)

Krzysiek_K - 2011-04-05, 15:15

Witam. Musze zasiegnac Waszej rady co do jednej z prostych gierek (chodzi oczywiscie o nazwe):
Otrzymyalo sie stacyjke, dokupywalo sie rozne wagony w zaleznosci od checi, wysylalo sie pociagi i jesli byl w zasiegu wrrogiego - zaczynaly samoczynnie ostrzal. Jesli przetrwal - wracal do bazy w celu naprawy. Gra byla prosciutka, ale przeszukalem googli wujka i nic nie znalazlem, ni po opisie ni po zdjeciach. Moze ktos pamieta jak to to sie zwalo? :)

siczku - 2011-05-15, 02:02

a ja szukam pewnej odmiany resident evil. Wdok był z oczu bohatera i nie jestem pewnycz to był RE bo w grze pisało "biohazard" tylko. Ale all to samo była co w RE jak np roślinki leczące. Wiem że na końcu walczyło sie z bossem który był cały srebrny

kuźwa ledwo napisałem ten temat i znalazłem, chodziło o survivor :p

Zgrywus - 2011-06-16, 20:34

chodzi o to że kiedyś grałem w taką gierkę i nie pamiętam tytułu
w tej gierce chodziłes po jakimś mieszkaniu i rozpizdielało sie wszystko co się dało musiałeś tylko uważac aby Cię ktoś nie przyłapał

wessoly - 2011-06-17, 14:18

Zgrywus napisał/a:
w tej gierce chodziłes po jakimś mieszkaniu i rozpizdielało sie wszystko co się dało musiałeś tylko uważac aby Cię ktoś nie przyłapał

Sąsiedzi z piekła rodem ?? http://torrenty.org/torrent/78279

cielak14 - 2011-06-20, 12:46

Siekma :)

Chciałem sie zapytac bo jestem zalogowany na torentach.org i jak chce sciagna sobie fife 09.Jak zaczynam sciagaac to strasznie długo sie sciaga. Dlatego prosze o dobry link do torenta fify 09 aby krótko sie sciagała.Dobrze by było aby była ze strony torrenty.org :help:

Z góry dzieki :wink:

PAndrew - 2011-06-20, 12:56

cielak14, Twój post jest bardzo na temat nie ma co :)

http://forum.torrenty.org/viewtopic.php?t=26608

cielak14 - 2011-06-20, 13:45

dzieki :)
Zgrywus - 2011-07-05, 21:20

PS. to nie .żadne sąsiedzi z piekla rodem!!!

kudlaty065 - 2011-07-06, 07:06

@Zgrywus może Postal ?
rem - 2011-07-09, 22:23

Zgrywus napisał/a:

PS. to nie .żadne sąsiedzi z piekla rodem!!!

sven (czarna owca ) :| , Thief , Robin Hood.

FlufyKedzior - 2011-08-24, 18:28

Istnieje gra sterowaniem i w wielu aspektach łudząco podobna do Abe's exodus. Gra ma jednak nieco inną fabułę i dzieje się w pewnym sensie w dzisiejszych czasach.

Gra polega na tym, że był sobie pewien chłopiec i miał pieska no i ten piesek zaginął bo porwali go jacyś kosmici i naszym zadaniem jest oczywiście odnaleźć zgubę.

Gra się chłopcem, który na początku ma broń i kask, potem oba traci i się zdobywa taką moc, która służy za broń i się rozwala rózne potwory.

Gra przypomina abe's exodus w tym, że są różne plansze i się przemieszczamy po nich z jedną na drugą. Sterowanie jest też łudząco podobne do tego. Animacje i grafika również podobne do Exodusa.

burza71 - 2011-08-25, 18:32

Witam.

Szukam dość starej gry. Były to wyścigi z elementami zręcznościówki. Czyli łapało się różne rzeczy (rakiety, plamy oleju itd) i można tym było że tak powiem, hamować przeciwników. Widok był z góry, gierka była chyba w 2D. Nie wiem czy przypadkiem nie była ona dostępna w którymś bardzo starym numerze CD-Action. Jeżeli dobrze sobie przypominam, to odblokowywało się następne poziomy. Więcej za bardzo nie pamiętam. Taka pierdółka, ale szukam z kumplem tej gry już od dłuższego czasu.

Pozdrawiam.

jarek_86 - 2011-08-25, 19:24

Motor Mash?
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2502

Ignition?
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=961#

Re-Volt?
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=558

burza71 - 2011-08-26, 01:54

Niestety, żadna z tych gier. Widok był całkowicie z góry pod kątem 90 stopni. Plansze były raczej futurystyczne.

Wyglądało to mniej więcej tak:
http://spawnkill.com/wp-c...y_wallpaper.jpg

Ale nie jest to ani Death Rally, ani Mad Cars... :/ Grafika była lepsza, ale widok ten sam.

KiecolPB - 2011-08-28, 00:41

burza71 napisał/a:
Witam.

Szukam dość starej gry. Były to wyścigi z elementami zręcznościówki. Czyli łapało się różne rzeczy (rakiety, plamy oleju itd) i można tym było że tak powiem, hamować przeciwników. Widok był z góry, gierka była chyba w 2D. Nie wiem czy przypadkiem nie była ona dostępna w którymś bardzo starym numerze CD-Action. Jeżeli dobrze sobie przypominam, to odblokowywało się następne poziomy. Więcej za bardzo nie pamiętam. Taka pierdółka, ale szukam z kumplem tej gry już od dłuższego czasu.

Pozdrawiam.

Wiem chyba o co ci chodzi ale nie przypomne sobie tytulu za cholere :d

Ja mam pytanie taka gra co sie chodzilo takim zoltym jajkiem co mial oczy rece i nogi (platformowka) moglo sie przenosic przedmioty do tylu i do przodu, trzeba bylo uwazac na rozne przedmioty (byl tez tryb co mozna bylo budowac mapy) ta gierka chyba sie bubble .. nazywala eszty nie pamietam chodz do nazwy nie jestem pewien, prosze o odpowiedz tu lub gg 28170793 (niewidok) pozdrawiam

skawek - 2011-08-30, 17:14

burza71, czyżby któraś z serii Micro Machines?

KiecolPB, a tutaj to na bank Fantastic Adventures of Dizzy

KiecolPB - 2011-09-02, 22:26

skawek napisał/a:
burza71, czyżby któraś z serii Micro Machines?

KiecolPB, a tutaj to na bank Fantastic Adventures of Dizzy Obrazek

To nie to, jajko było żółte i mogło sie wspinać jeszcze po drabinkach.

mike007 - 2011-09-04, 11:31

Gra wiekowa (powiedzmy z 10 lat temu). Rzut izometryczny, gralo sie mechem, zdobywalo sie rozne nowe bronie, atakowalo bazy i inne mechy, a sama gra polegala tylko i wylacznie na wycinaniu kolejnych wrogow. Ogolnie gra niskobudzetowa dostarczana w formie shareware albo freeware. Jakies pomysly? :)
KiecolPB - 2011-09-09, 23:53

Co to jest mechem, lub mechy? Nie raczej mchem i mchy? Zna ktoś odpowiedź na moje pytanko?
-ri- - 2011-09-09, 23:54

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mecha
keno - 2012-03-24, 22:51

Witam. Mam problem ze znalezieniem gry, ponieważ nie pamiętam nazwy. Gra przygodowa/zręcznościowa
2D. Pamiętam że biegało się tam po jakimś wesołym miasteczku oraz mieście, trzeba było zabijać kosmitów, a we walce z bossem statki kosmiczne.

-ri- - 2012-06-18, 21:41

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę :]

Chodzi o grę flash. Jesteśmy łucznikiem na średniowiecznym turnieju. Obraz z pierwszej osoby, strzelamy przed siebie.
Celami są: okrągłe tarcze z siana, dzbanki, balony, ruchome tarcze. Gra ma kilka poziomów, w których mamy coraz dalej do najdalszego celu a ruchome tarcze przesuwają się coraz szybciej.

Gra miała bardzo ładną grafikę i zdaje się (ale nic nie dam sobie za to uciąć :] ) dwójkę w nazwie.
Prawdopodobnie pochodziła ze stajni ArmorGames ale nie mogę jej znaleźć na ich stronie a grałem w nią kilka lat temu.

vieshieck - 2012-06-18, 21:51

Bow Master na miniclip ;)
-ri- - 2012-06-18, 22:43

Tak, to to.

Danke schön :P

Toriz - 2012-06-29, 16:37

Gra która się rozgrywa w Chinach, są 3 frakcję(Kraję). Strategiczna.. ;/ Pomoże ktoś ? :P
Stara dość gra, nie należy do najnowszych. Miało się zbudowane mury, a w środku się budowało. Potem wybierało na inną mapę i atakowało inne frakcję.
Z góry dzięki.

W Menu Kampanii były 3 postacie, które przedstawiały kraj.

Carnage - 2012-06-29, 16:57

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=383
Three Kingdoms: Fate of the Dragon :?:

Toriz - 2012-06-29, 21:45

Tak! To to :D Dzięki wielkie ;D
Goonie - 2012-07-05, 23:58

Gra to co-op na 4 osoby, ale chyba inne tryby też ma. Rozgrywa się to chyba na arenie czy tam jakimś podobnym miejscu. W co-op atakowały graczy fale jakiś dziwnych przeciwników z kolejną falą trudniejsi wrogowie byli. Ponoć te fale są bez końca. Jest to TPS(zza pleców kamera) lub FPS, ale raczej to pierwsze. W którymś z CD - Action o tej grze pisali. Pamięta ktoś nazwe?
siczku - 2012-08-23, 23:02

Goonie, http://www.youtube.com/watch?v=VVIdHPG0wYI
"left 4 dead" :) :?:

Zgrywus - 2012-10-04, 17:06

Witam, szukam pewnej gry, gra była z polską wersją, była to animacja rysunkowa itp, i ona była na kompa a nie przez internet. Pamiętam że było trzeba zabrać jednemu pijakowi kapcia, no i potem kołkiem kogoś zabić. Może i zbyt wiele nie podpowiedziałam ale chciałabym się dowiedzieć
jarek_86 - 2012-10-04, 17:34

Książę i Tchórz

http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=4977

kaczor4011 - 2012-12-12, 00:28

witam!
poszukuje dwóch gier, sprzed mniej więcej 10 lat
pierwsza o okręcie podwodnym, ubocie, ale nie był to typowy symulator (z masą opcji) jak np silent hunter, kamera była z zewnątrz (możliwe że inne też), sterowało się myszką i klawiaturą, pamiętam że była misja, w której płynęlo sie pod lodem, lub taka w której omijało się podwodne miny

druga gra, siedziało się w bunkrze na wyspie, i były do dyspozycji 3 rodzaje broni: (przełączało się kólkiem myszki) karabin, działo które szybko strzelało (dobre do samolotów), oraz duże działo (strzelało wolniej, ale rozwalało statki)

obie gry były mniej więcej z tego samego okresu (może nawet tego samego roku) i były tego samego wydawcy

adam50 - 2012-12-12, 09:18

Druga gra to Beachhead 2000 lub 2002
kaczor4011 - 2012-12-13, 01:40

adam50, dziękuje bardzo za odpowiedź, ale niestety to nie ta gra :( (chociaż wygląda prawie identycznie jak beachhead 2000 - między innymi chodzi mi o te statki/transportery z których wyjeżdzają czołgi- tam były identyczne) ale w tej grze o której pisze nie było helikopterów, a samoloty ( i to raczej smigłowe a nie odrzutowce)
oraz jak dobrze pamiętam, to było się na naprawdę małej wyspie ( obracałeś się wokoło i był tylko kawałek plaży i od razu brzeg morza, a tu widać większy teren)

siczku - 2012-12-13, 13:41

kaczor4011, masz poprzeglądaj, może znajdziesz
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=35579

kaczor4011 - 2012-12-13, 15:26

siczku, Dzięki, ale tam również nie znalazlem :( przypomniałem sobie że napewno nie było kamery z wewnątrz, tylko z zewnątrz, można było używać jedynie peryskopu i chyba za jego pomocą celowało się torpedami, na ekranie w prawym dolnym rogu był napewo wskaźnik zanurzenia (prawie identyczny jak w silent hunter ) po wynurzeniu można było strzelać z działka pokładowego ( m in do samolotów) oraz snajperki. Nazwa gry zaczynałą sie chyba od The .....

edit

znalazłem te gry :jupi:
ta o łodzi podwodnej to steel tide http://www.screaminggames.com/ST1.htm
a strzelanka to operation blockade http://www.screaminggames.com/OB1.htm

Dziękuje za wszelką pomoc :beer:

thenat20 - 2013-01-25, 20:53

witajcie, szukam: gra typu paintball około roku 2002-2006, gra paintball w 2d , mapy płaskie, można bylo grac z botami lub z 4 graczami, nie potrafię w google znaleźć jej nazwy , zdjęcia ani linku żeby ściagnac, była darmowa.
o samej rozgrywce: deatmatch,, TDM, capture the flag , postacie sie widziało całe z boku.
pamiętam jeszcze że to miało taką zielona plamę farby w menu głównym coś jakby ,,splash".

Prosze o pomoc w przypomnieniu sobie lat młodości :)

DJAcRO - 2013-09-16, 16:48

witam kiedyś grałem w demo pewnej gry głównym bohaterem był konik polny lub świerszcz który raził prądem z swoich czułek gra o ile pamiętam była zamieszczona jako demo na płycie w czasopismie cybermycha
Azash1349 - 2013-10-23, 20:02

Pomocy ;(
Grałam w Mario (ale nie takie zwykłe) na emulatorze GBA lub SNES.
Gra polegała na tym, że do wyboru było kilka postaci ze świata Mario i każda z nich zaczynała w innym miejscu na planszy (takiej planszy jak w chińczyku), rzucało się kostką i trzeba było rozwiązywać zadania.
Ktoś pamięta jak to się nazywa? Wygooglowac ni kuta nie moge ;(
:help:

jarek_86 - 2013-10-23, 20:07

Chyba Mario Party Advance.
Azash1349 - 2013-10-23, 20:15

TAAAAAAAAAAAAAAAAK!!
Dziękuję :*
;)

anuanuanu - 2014-11-05, 22:34

Jakiś czas temu, parę lat wstecz na kanale satelitarnym francuskim zajmującym się tematyką gier, zobaczyłam teledysk do jednej z gier na PS2 lub PS3, teraz już nie pamiętam dokładnie. Ale wydaje mi się, że raczej ps2, bo to było mniej więcej do 10 lat wstecz.
Chodziło o grę, której akcja toczyła się w domu dziecka (?) i cały czas przeplatały się scenki z różnymi dziećmi, smutnymi mieszkańcami tego miejsca.
Gra wyglądała na coś w rodzaju horroru, thrillera, chyba to było coś japońskiego :D
Nie mogę sobie dzisiaj skojarzyć tytułu, a na pewno wtedy szukałam informacji o grze i czytałam o niej w necie.
Ktoś kojarzy?

-ri- - 2014-11-05, 22:55

http://en.wikipedia.org/wiki/Rule_of_Rose

:P

anuanuanu - 2014-11-05, 23:00

Zgadza się :P thx